Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00 - 20:00 | VI-VII Nedirbame
Mus rasite
Kretingoje: J.Basanavičiaus g. 80Žemėlapis >>

Konsultacijų ir tyrimų centras

Padedame greičiau pasveikti

Gydytojų ekspertų komanda, tiksli diagnostika ir efektyvus gydymas padeda greitai sugrįžti į kasdienį gyvenimą

Medicinos centre „Northway” Kretingoje dirbančius gydytojus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti priežastį, sutrikdžiusią žmogaus sveikatą, ir padėti jam kuo greičiau pasveikti.

Būtiniausių ir dažniausiai pasitaikančių suaugusiųjų bei vaikų ligų gydytojai – visada pasiruošę išklausyti, įsigilinti, atlikti reikalingus tyrimus, pakonsultuoti, patarti, paskirti efektyvų gydymą:


Angiochirurgo (kraujagyslių chirurgo) konsultacija
Chirurgo konsultacija
Endokrinologo konsultacija
Gastroenterologo konsultacija
Ginekologo konsultacija
Neurochirurgo konsultacija
Odontologo konsultacija
Ortopedo traumatologo konsultacija
Otorinolaringologo (LOR) konsultacija
Plastikos chirurgo konsultacija
Reumatologo konsultacija
Urologo konsultacija

Greita ir tiksli diagnostika

Medicinos centre „Northway” atliekama daugiau nei 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų. Daugelis pagrindinių laboratorinių tyrimų rezultatai gaunami per valandą. Apie tikslų tyrimų atlikimo laiką informuoją tyrimus skiriantis gydytojas.

Laboratoriniai tyrimai
Instrumentiniai tyrimai

Išskirtinis dėmesys kiekvienam pacientui

Aukštos kvalifikacijos gydytojai ir atidžios slaugytojos nuo pat pirmos apsilankymo mūsų centruose akimirkos kiekvieną pacientą apgaubia išskirtiniu dėmesiu ir rūpinasi, kad gydymas, sveikatos stiprinimas ar puoselėjimas būtų ne tik maksimaliai naudingas, bet ir malonus.

Laukiame Jūsų!

74
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai noriu padėkoti gydytojui Arūnui Galdikui už operaciją, taip pat gydytojui anesteziologui Marijui Sodeikai už sklandų darbą. Bei visai komandai ir nuostabiom seselėm. Viskas buvo daug geriau nei tikėjausi, bet pasižiūrėjus čia į gydytojų veidus, kad ir su kaukėm, visa baimė dingo. Be abejonės grįšiu ir kitos kojos operacijai. Labai ačiū. Nuost...R. K.
Norėčiau viešai išreikšti savo didžiausią padėką "Northway" klinikos personalui Kretingoje. Pradėsiu nuo registratorės Editos, kuri nuo pat pirmos minutės priimamąjame apgaubė mane didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu. Taip pat pažymėsiu ir sesutę Editą, kurios priežiūroje jaučiausiu taip, lyg būčiau namuose artimiausių žmonių aplinkoje. Didelį AČIŪ tari...A.M.
Dėkoju gydytojui Mariui Jasėnui, operavusiam mane 2021.04.12. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui.P. L.
Didelis ačiū daktarui Renaldui Vaičiūnui, super 😘🤗K.V.
Noriu pasidžiaugti, kad yra tokių medikų kaip Agnė Tarvydienė, nuostabi gydytoja! Nuoširdi, šilta, savo srities profesionalė.Monika
Pačius gražiausius žodžius skirsiu sesutei, kuri nuo registratūros palydi pacientą į palatą, kur pasiruošiama operacijai. Ji pastebėjo pas mane problemą ir sako kas čia?.... ačiū jai už neabejinguma, už dienos turėsiu kitą operaciją. Palinkėsiu puikių ateinančių metų, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Ačiū.Dalia
Atsiliepimų siena
Paieška
           

Įrašykite paieškos žodį

Kretingoje J. Basanavičiaus g. 80 +370 (44) 57 0078 Internetu