Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00 - 20:00 | VI-VII Nedirbame
Mus rasite
Kretingoje: J.Basanavičiaus g. 80Žemėlapis >>
Chirurgijos centras

Plastinės ir rekonstrukcinės operacijos

Nepasitenkinimas savo išvaizda – dažnausia priežastis, dėl kurios pacientai kreipiasi į plastikos chirurgus. Žmogaus išvaizda kinta bėgant metams, sergant įvairiomis ligomis ar patyrus traumas. Dažnai psichologinį ar fizinį diskomfortą kelia ir įgimtos anomalijos, trūkumai.

Medicinos centre „Northway“ Kretingoje atliekamos atlėpusių ausų ir akių vokų plastinės operacijos.

Centre dirba profesionalūs, ilgametę patirtį turintys specialistai, nuolat besidomintys naujausiomis estetinės medicinos tendencijomis bei keliantys kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose, praktiniuose seminaruose, kursuose. Atidūs, rūpestingi, įsiklausantys į kiekvieno paciento poreikius gydytojai nuo pat pirmos apsilankymo mūsų centre akimirkos siekia, kad gydymas būtų ne tik maksimaliai efektyvus, bet ir malonus.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija 65 €
Nuotolinė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija IšsamiauKonsultuoja NORTHWAY Klaipėda gydytojai30 €
Plastinės operacijos
Paslaugos* pavadinimasKaina, eur
Viršutinių akių vokų plastika1000 €
Viršutinių akių vokų plastika su bendrine neujautra1220 €
Apatinių ir viršutinių vokų plastika2300 €
Apatinių vokų plastika1300 €
Ausų plastika (vietinė nejautra)1050 - 1200 €
Vienos ausies plastika (vietinė nejautra)705 €
Antakių pakėlimas1600 €
Randų plastika200 €
Pagurklio plastika1100 €
Gerybinio odos darinio šalinimas 135 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

* Plastinių operacijų metu rekomenduojama dėvėti kompresines kojines, ypač žmonėms su išsiplėtusiomis kojų venomis. Ši problema ir paciento horizontali padėtis operacijos metu ir po jos gali sukelti kraujagyslių užsikimšimą, taip pat intervencijos metu naudojant anesteziją kraujagyslėse susidaro papildoma įtampa. Dėvint kompresines kojines operacijos metu stimuliuojama kojų kraujotaka, apsaugoma nuo kojų tinimo. Visoms operacijoms, trunkančioms daugiau nei 3 val., kompresinės kojines būtinos. Visais kitais atvejais jų dėvėjimo būtinybę pagal indikacijas nustato gydytojas.  „Northway“ medicinos centruose kompresinės kojinės ,,Sigvaris” (1 vnt.) kaina – 29 eur (dviejų kojinių komplekto kaina – 58 eur).

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Renaldas VAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai noriu padėkoti gydytojui Arūnui Galdikui už operaciją, taip pat gydytojui anesteziologui Marijui Sodeikai už sklandų darbą. Bei visai komandai ir nuostabiom seselėm. Viskas buvo daug geriau nei tikėjausi, bet pasižiūrėjus čia į gydytojų veidus, kad ir su kaukėm, visa baimė dingo. Be abejonės grįšiu ir kitos kojos operacijai. Labai ačiū. Nuost...R. K.
Norėčiau viešai išreikšti savo didžiausią padėką "Northway" klinikos personalui Kretingoje. Pradėsiu nuo registratorės Editos, kuri nuo pat pirmos minutės priimamąjame apgaubė mane didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu. Taip pat pažymėsiu ir sesutę Editą, kurios priežiūroje jaučiausiu taip, lyg būčiau namuose artimiausių žmonių aplinkoje. Didelį AČIŪ tari...A.M.
Dėkoju gydytojui Mariui Jasėnui, operavusiam mane 2021.04.12. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui.P. L.
Didelis ačiū daktarui Renaldui Vaičiūnui, super 😘🤗K.V.
Noriu pasidžiaugti, kad yra tokių medikų kaip Agnė Tarvydienė, nuostabi gydytoja! Nuoširdi, šilta, savo srities profesionalė.Monika
Pačius gražiausius žodžius skirsiu sesutei, kuri nuo registratūros palydi pacientą į palatą, kur pasiruošiama operacijai. Ji pastebėjo pas mane problemą ir sako kas čia?.... ačiū jai už neabejinguma, už dienos turėsiu kitą operaciją. Palinkėsiu puikių ateinančių metų, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Ačiū.Dalia
Atsiliepimų siena
Paieška
           

Įrašykite paieškos žodį

Kretingoje J. Basanavičiaus g. 80 +370 (44) 57 0078 Internetu