Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00 - 20:00 | VI-VII Nedirbame
Mus rasite
Kretingoje: J.Basanavičiaus g. 80Žemėlapis >>
Apie centrą

CHIRURGIJOS CENTRAS NORTHWAY – AUKŠČIAUSIUS KOKYBĖS STANDARTUS ATITINKANTI GYDYMO ĮSTAIGA

Chirurgijos centras „Northway“ 2015 m. buvo akredituotas JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) ligoninės standartu. JCI kokybės apdovanojimas yra vienas aukščiausių tarptautinių medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimų, jam yra suteiktas Auksinio kokybės standarto vardas. JCI akreditacija didina pacientų, sveikatos draudimo kompanijų, partnerių pasitikėjimą „Northway“ chirurgijos centru bei patvirtina, kad įstaigoje laikomasi pačių aukščiausių kokybės standartų.

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centruose yra įdiegta ir kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2015 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas International“ ir 2018 m. gegužės 18 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

Kokybės vadybos sistema taikoma visoms „Northway“ centrų Vilniuje, Kretingoje ir Klaipėdoje teikiamoms paslaugoms. Ji apima profilaktinį sveikatos tikrinimą, diagnostiką, ambulatorinį ir stacionarinį gydymą, dienos chirurgiją ir chirurginį gydymą, reabilitaciją, vaisingumo centro ir kitas paslaugas.

Vadybos sistemoje identifikuoti procesai, kurie būtini teisinius ir pacientų reikalavimus atitinkančiam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. Procesai planuojami, valdomi, stebimi, matuojami ir gerinami, siekiant ne tik patenkinti pacientų reikalavimus, bet ir juos viršyti. Nustatyti procesų kriterijai ir rodikliai, tarp jų ir paslaugų kokybės gerinimui. Rodiklių pasiekimas yra nuolat stebimas, imamasi gerinimo veiksmų.

Medicinos centruose „Northway“ naudojama moderni ir saugi medicinos įranga, jos priežiūrai taikomi teisiniai ir gamintojų keliami reikalavimai. Infekcijų prevencijai bei valdymui sukurta įdiegta ir nuolat gerinama PPO rekomendacijas bei geriausią pasaulinę praktiką atitinkanti programa. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.

ISO 9001 Zenkliukas
Paieška
           

Įrašykite paieškos žodį

Kretingoje J. Basanavičiaus g. 80 +370 (44) 57 0078 Internetu