Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00 - 20:00 | VI-VII Nedirbame
Mus rasite
Kretingoje: J.Basanavičiaus g. 80Žemėlapis >>
Atsiliepimai
 • Didelis ačiū daktarui Renaldui Vaičiūnui, super 😘🤗

  K.V.
 • Dėkoju gydytojui Mariui Jasėnui, operavusiam mane 2021.04.12. Ačiū ir visam aptarnaujančiam personalui.

  P. L.
 • Norėčiau viešai išreikšti savo didžiausią padėką "Northway" klinikos personalui Kretingoje. Pradėsiu nuo registratorės Editos, kuri nuo pat pirmos minutės priimamąjame apgaubė mane didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu. Taip pat pažymėsiu ir sesutę Editą, kurios priežiūroje jaučiausiu taip, lyg būčiau namuose artimiausių žmonių aplinkoje. Didelį AČIŪ tariu anesteziologui Marijui Sodeikai ir operavusiam daktarui Juozui Bartusevičiui. Jūsų profesionalumo ir atsidavimo darbui galėtų pavydėti net garsiausios Lietuvos klinikos. Šią puikią komandą jungia vienas didingas tikslas - padėti sergančiam žmogui.

  Todėl, leiskite, Gerbiamieji, dar kartą pasakyti Jums AČIŪ ir palinkėti kuo geriausios kloties Jūsų profesinėje veikloje...

  Pagarbiai,
  Audra

  A.M.
 • Labai noriu padėkoti gydytojui Arūnui Galdikui už operaciją, tai ppat gydytojui anesteziologui Marijui Sodeikai už sklandų darbą. Bei visai komandai ir nuostabiom seselėm. Viskas buvo daug geriau nei tikėjausi, bet pasižiūrėjus čia į gydytojų veidus, kad ir su kaukėm, visa baimė dingo. Be abejonės grįšiu ir kitos kojos operacijai. Labai ačiū. Nuostabu, kad čia Kretingoje dirba tokie nuostabūs specialistai.

  R. K.
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška
           

Įrašykite paieškos žodį

Kretingoje J. Basanavičiaus g. 80 +370 (44) 57 0078 Internetu